Vakıfbank EFT Yapamıyorum!

Büşra G. |

Yurt dışında okuyan bir öğrenciyim. Hesabımda olan parayı başka bir bankanın hesabına EFT yapamıyorum. Hata veriyor internet bankacılığı sisteminiz. "internet bankacılığında işlem yapabileceğiniz tanımlı hesabınız bulunmamaktadır veya hesap işlem türünüz internet bankacılığından bu işlemi yapmanıza izin vermemektedir. Hesaplarınızı internet bankacılığına tanımlatmak için şubenize başvurabilir, tanımlı hesaplarınızın işlem türünü değiştirmek için ise 0850 222 0 724 telefon bankacılığını arayabilirsiniz. Vadesiz hesap açma menüsünden yeni bir vadesiz hesap açabilirsiniz. " ki vadesiz hesapta açtım total olarak 3 vadesiz hesabım var Euro, Dolar ve TL olarak ki bu problemimi dile getirdim daha önce ama hala çözüm bulamadınız. Lütfen bir an önce çözüm bulunuz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra G.
  25 Nisan
  11:01

  Çağrı merkezinizi de aradım size mail de attım ama hiçbir çözüm bulamadılar... .Hatta bazı maillerime cevap bile vermediniz. Lütfen '' gerekli incelemelerinizi' bir an önce yapınız çünkü şu an mağdurum sizin yüzünüzden...

 • 25 Nisan
  10:51

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr