Vakıfbank EFT Ücreti.

Hale A. |

Şirketimiz maaş hesabı olarak Mart ayı itibari ile Vakıfbank ile anlaşmış bulunmaktadır. İlk maaşımızı aldık fakat maaş hesabı olduğu halde banka EFT ücreti kesmektedir. Çalışmakta olduğumuz Akbank ya da İş Bankası maaş hesabında kesinlikle EFT masrafı almamaktaydı. Hatta bunun alınmaması için bizler bankalara herhangi bir talepte bulunmamıştık. Hesaplarımız kullanıma açıldığında otomatik olarak EFT masrafı alınmıyordu. Bankanın anlaşmalı olduğumuz şubesi ile görüşmeyi yaptım fakat 10 gün geçmesine rağmen herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Yetkililerin belirtmiş olduğu "biz yazışmalarımızı yaptık, sonuçlarımızı bekliyoruz. " ifadesi ve böyle kurumsal bir firmanın bunu göz ardı etmesi, ilgilenmemesi, hala çözüm üretememiş olması hiç hoş değildir. Her seferinde tüm maaşı hesaptan çekip diğer bankalara mı yatırmamız gerekmektedir. İşimizi kolaylaştırmak yerine zorlaştırmaktadır.

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  11:00

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr