Vakıfbank Dosya Masrafının İadesi...

Abubekir Y. |

Vakıfbank'tan kullanmış olduğum kredi için alınan dosya masrafının iadesi için Atakum tüketici hakem heyetine başvurdum. Başvurum kabul edildi. Aradan bir ay geçti ve bankaya gittiğimde kararın ulaşmadığını 10 gün sonra tekrar gelmemi söylediler. Üstünden bir ay geçti tekrar gittiğimde kararın genel merkeze gelmediğini söylediler.

Elimdeki hakem heyeti kararını resmi olarak kabul etmediklerini ve hakem heyetinden aslı gibidir yaptırmam gerektiğini söylediler. Hatta banka çalışanı icraya vermemi tavsiye etti. Bende icraya verdim icra kararı gönderildiği halde banka hala paramı yatırmadılar. Bankadan daha dosya masraflarımın iadesi için başvurdum hepsi karar gelir gelmez yatırdı.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  10:04

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr