Vakıfbank Dosya Masrafını Ödemiyor!

Gülsüm Y. |

Dosya masrafının iadesi ile ilgili başvurum lehime sonuçlandı. Tüketici hakem heyetinin kararı ile kredi aldığım şubeye gittim. Bana tuhaf tuhaf önerilerde bulundu. Git icra yoluyla al diyor. Bu vurdumduymazlık değil de nedir. Bu bankacılar neden denetlenmiyor. Alırken kimseye sormadan masrafı alıyorlar. İadesi zorunlu hale gelmiş bir parayı neden ödeyeceği zaman zorluk çıkarıyorlar. Böyle yapınca iyi mi oluyor.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsüm Y.
  16 Temmuz
  03:59

  Sayin vakifbank bir ay oldu ben şikayetimi dile getireli. Hala bir icraat yok. Şu durumda beni hakli çikardiniz. Binlerce insan da tanik oldu. Bir aydır kuçucuk bir sorunu çozemediniz.

 • Gülsüm Y.
  17 Haziran
  20:22

  Şikayetimi yayınladığınız için teşekkür ederim. Umarım bu titiz ve duyarlı çalışmalarınız devam eder.

 • Gülsüm Y.
  17 Haziran
  20:19

  sorun çözelim ekibiniz bugüne kadar benim herhangi bir sorunumu çözemedi. Bu yüzden bana güven verici gelmiyor. Bende, öylesine var diyebilmek için kurulmuş bir birim imajı oluşturdu. Bundan da öteye gidemedi. Bilgilerinize.

 • 16 Haziran
  12:16

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr