Vakıfbank Dosya Masrafını İade Etmiyor.

Ahmet Y. |

Son çıkan tüketici kanunu gereği 10 yıl geriye dönük kredi / dosya masraflarının iadesi için gerekli olan (hakem heyetine verilmek üzere)dekontu almak üzere Vakıfbank Tuzla Organize Sanayi Şubesine başvurdum. Kendileri ilgili dekontu vermek için tarafımdan 75 TL işlem bedeli ve 25 TL dekont basım ücreti talep ettiler. Genel müdürlükleri tarafından bu yönde talepte bulunulduğunu
belirttiler.

Alacağım bedel 100 TL civarı alacağımı daha almadan beden almak istiyorlar.Müşteri olarak geriye dönük dosya masrafı hariç herhangi bir belge istesemde aynı masrafı alacak mıydınız? Dekontun tarafıma hiçbir bedel alınmadan gönderilmesini defalarca istedim ama sonuç alamadım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  26 Haziran
  13:33

  geriye dönük kredi araştırma ücreti adı altında belirtmişsiniz cevabınızda ama ben hesap özeti istiyorum acil olarak hesap ekstresi gönderiniz
  bunun için bddk nın sayfasında bir ücret yazmıyor

 • 26 Haziran
  11:49

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr