22 Mart 2013

Vakıfbank Dosya Masrafı Gösterir Dekonta 110,-TL Ücret İstediler!

Yıllardır Vakıfbanktan maaş almaktayım, emekli oldum halen devam ediyorum. Kullanmış olduğum konut kredisinin dosya masrafı için dekont istedim tam 110, -TL. ücret istediler. Akbank ve I** banktan dekont aldım(hatta İ***bank dosya masrafımı da iade etti)hiç bir kuruş istemediler.

Amaç zorluk çıkarıyorlar ki; kimse müracaat edip almasın. Ama suç bankalara bakan hükümet yetkilisinde; bir karar alıpta bu durumda olan bankalar dosya masraflarını yazışmaya gerek kalmadan ödesinler dememeleri.

Bilal 103 Okunma

Cevaplar

  • Bilal27 Mart 2013

    Her bir müşteri için 75. -TL+BSMV “Bireysel Kredi Araştırmaları ve İnceleme Ücreti” ve dekont talep edilmesi halinde işlem tarihi üzerinden bir yıldan kısa bir süre geçmesi durumunda dekont başına 5. -TL+BSMV, bir yıldan uzun bir süre geçmesi durumunda ise dekont başına 25. -TL+BSMV tahsil edilmekte olup, 110, TL ödenmesi durumunda talep etmiş olduğunuz evraklar tarafınıza teslim edilebilecektir. CEVAP:En kısa zamanda bırakacağım ve kredi kartımıda iptal edeceğim. Çocuklarıma ve yakın dostlarıma da bankanızla olan ilişkilerini sonlandırmaları için gayret göstereceğim. Anlamadığım şu ki; Akbank ve İngbank iade etti. Sizin ki biraz işgüzarlık olmuyor mu?Müşteri giderse gitsin, maaş gelsin.

  • Bilal25 Mart 2013

    Vakıfbank Yetkilileri size sesleniyorum.İhtiyacımız olmasa önünüzden bile geçmeyiz.ingbak ve Akbank hesap ücretlerini iade etti.Aynı duyarlılığı sizden de bekliyoruz.15 yıldır bankanızdan maaş aldığım halde,kredi kartınızı kullandığım halde,bankanız kaynaklarından elde ettiğiniz hesap ücreti dekontu için bile 110,-TL istiyorsunuz,bu nasıl vijdan takdirinize bırakıyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön