Vakıfbank Dosya Masraf Bedeli İade Edilmiyor!

Sercan D. |

Bankanızdan çekmiş olduğum ve daha önce de bana hala mahkemenin sürdüğünü belirttiğiniz tüketici kredisi dosya masraf bedelini bezdirme psikolojisi uyguladığınız için sizi kınıyorum. Sonuç olarak yaklaşık 1.5 senedir geri ödemesini yapmadığınız 315 liranın en kısa sürede tarafıma yapılmasını aksi halde icra yoluyla talep edeceğimi size bildirmek istedim.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan D.
  24 Mart
  10:19

  Vakıfbank sorun çözelimmiş. Git işine bak! Bankacılık senin neyine bide sanki açıyorlarmış gibi numara vermiş altına. 9 dk bekletiliyoruz 9 kontör bitiyor sonra açılıyor telefon şaka gibisiniz vallahi.

 • Sercan D.
  24 Mart
  10:17

  Allah islah etsin ne diyim! İcraya vereceğim 600 lirayı bulamadım bu durumdaki kaç insanı daha dolandıracaksınız. Hakkım olan parayı istedim sizin gibi yetimin malında gözü olan insanlar değiliz biz. Başımın gözümün sadakası olsun sizinde çocuklarınızdan çıksın inşallah.

 • 04 Mart
  09:23

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr