04 Mart 2015

Vakıfbank Dosya Masraf Bedeli İade Edilmiyor!

Bankanızdan çekmiş olduğum ve daha önce de bana hala mahkemenin sürdüğünü belirttiğiniz tüketici kredisi dosya masraf bedelini bezdirme psikolojisi uyguladığınız için sizi kınıyorum. Sonuç olarak yaklaşık 1.5 senedir geri ödemesini yapmadığınız 315 liranın en kısa sürede tarafıma yapılmasını aksi halde icra yoluyla talep edeceğimi size bildirmek istedim.

Sercan 301 Okunma

Cevaplar

  • Sercan 24 Mart 2015

    Vakıfbank sorun çözelimmiş. Git işine bak! Bankacılık senin neyine bide sanki açıyorlarmış gibi numara vermiş altına. 9 dk bekletiliyoruz 9 kontör bitiyor sonra açılıyor telefon şaka gibisiniz vallahi.

  • Sercan 24 Mart 2015

    Allah islah etsin ne diyim! İcraya vereceğim 600 lirayı bulamadım bu durumdaki kaç insanı daha dolandıracaksınız. Hakkım olan parayı istedim sizin gibi yetimin malında gözü olan insanlar değiliz biz. Başımın gözümün sadakası olsun sizinde çocuklarınızdan çıksın inşallah.

  • VakıfBank Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön