17 Ocak 2014

Vakıfbank Döküman İçin Ücret İsteniyor.

Vakıfbanka başvuru yaptım tüm kredi masrafları ödentilerinin on yıl geriye dönük olarak ve dökümünü içeren bir listenin tarafıma verilmesini istedim ancak ilgili Antalya Dokuma Şubesi döküm için 80,00 TL. ücret olduğunu söyledi ben de tarafıma bunun yazılı olarak verilmesine rica ettim.

Daha sonra telefonuma mesajla bildirimimin takibe alındığı bildirildi henüz cevap gelmedi.
Şuana kadar hiçbir ödememde ilgili bankaya sıkıntım olmamıştır,kredilerim düzenli ödenmiş hatta kurum maaşımı bile ilgili bankadan almaktayım. Bu ücret hak edilerek istenen bir ücret midir? İlgili döküm tarafıma verilmezse gerekli mercilere başvuru yapacağım.

Fatma 156 Okunma

Cevaplar

  • Fatma14 Şubat 2014

    VAKIFBANK TARAFINDAN NE DİLEKÇEME NE DE BURDAKİ BAŞVURUMA BİR CEVAP GELMEDİ...

  • Fatma21 Ocak 2014

    Tarafıma verilen cevap; Müşteri memnuniyetini, hizmet politikasının en temel ilkesi olarak benimseyen Bankamız, müşterilerine en iyi hizmeti vermek gayesiyle hareket etmekte ve bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir. Bankamız da siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetler karşılığında bankacılık kuralları doğrultusunda ücret ve komisyon almaktadır. Kanuni hükümler çerçevesinde belirlenmiş ve tahsil olunacak masraf tutarlarını içeren masraf ve komisyon tarifemiz, Türkiye Bankalar Birliği’nin kararı gereği ve 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkında Kanuna uygun olarak, Şubelerimizce ilan yolu ile müşterilerimize duyurulmaktadır. Ayrıca Bankacılık Hizmetlerinden alınan ücret ve masraflar hakkında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 06.01.2011 tarih ve 2011/1 sayılı Genelgesi uyarınca, BDDK’nın web sayfasında (http://ebulten.bddk.org.tr/TuketiciVerileri/Default.aspx ) ve Bankamız web sayfasında (www.vakifbank.com.tr ) güncel olarak bilgi verilmektedir. Bankamızdan son on yılda kullanılan kredilerinize ait evrak örneklerinin temini için yapılması gereken arşiv araştırması yoğun operasyonel iş yüküne sebebiyet vermekte ve bu çalışma için özel personel tahsisi gerekmektedir. Bu ve benzer taleplerde Bankamıza müracaat eden müşterilerimizden Bankamızın iç mevzuatı uyarınca her bir müşteri için 75.-TL+BSMV “Bireysel Kredi Araştırmaları ve İnceleme Ücreti” ve dekont talep edilmesi halinde işlem tarihi üzerinden bir yıldan kısa bir süre geçmesi durumunda dekont başına 5.-TL+BSMV, bir yıldan uzun bir süre geçmesi durumunda ise dekont başına 25.-TL+BSMV tahsil edilmektedir. Bilgilerinize rica ederiz. Bence bu mail içinde ücret almalısınız.

  • VakıfBank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön