Vakıfbank Diğer Bankalar Yapıyor Bizde Yapıyoruz!

Nuri E. |

Vakıfbank Isparta Merkez Şubesine mesaiden önce 15 dk. sırada bekleyip 2. numarayı aldım. Mesai başladığında bin ile başlayan numaralar çağrılmaya başladı. Bekle ki sıra gelecek! ama ne mümkün. Sistem önce kartlıları alıyor sonra da bankaca insan yerine konmayanları...

Görevliye "mesai bitimine kadar kartlı müşteriniz gelse ben bekleyecek miyim" dedim. Oda: Sistem böyle dedi. Hemen müdür yardımcısına durumu anlattım. Bana" diğer bankalarda yapıyor" dedi. diğer bankaların yaptığı yanlış sizi aklamaz dedim. Şayet kartlılara değer veriyorsanız bunlar için ayrı personel görevlendirirsiniz benim hakkımı gasp etmezsiniz" dedim. Haklısınız ama sistemi Genel Müdürlük ayarlıyor. BDDK şikayet edeceğim.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  12:12

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr