Vakıfbank Defalarca Şikayette Bulunduğum Halde Gizlilik Haklarımı İhlal Etmeye Devam Ediyor.

Duygu Ç. |

Vakıfbank' tan ihtiyaç kredisi çektim ve hiç aksatmadan ödüyorum. Ancak defalarca hem buradan hem müşteri hizmetlerinden şikayet etmeme rağmen hala ödeme takvimi gönderiyorlar; üstelik benim olmadığım ailemin olduğu adrese. Benim dışımda başkasının ailem dahi olsa şikayet etmem rağmen bana ait bir şeyi görmesi sizin bankanız için ne kadar etik? Müşteri ve gizlilik anlayışınızı mahkemede mi sormam lazım? Geçen ay müşteri hizmetleri, buradan şikayetim üzerine beni arayarak iş yeri adresiniz olarak değiştiriyoruz artık diğer adrese gitmeyecek dedi. Bu nasıl bir lakaytlık? Ayrıca ben ödeme takvimi istemiyorum kardeşim kaç kere söyleyeceğim, anlayışınız bu kadarsa ben size tazminat davası açmayı da iyi bilirim. Ses kayıtlarınızı inceleyin acilen çözün. Bu kez rica etmiyorum. Yeter artık son noktaya geldim. Kimseye bu bankayı tavsiye etmiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  12:12

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr