Vakıfbank Cpp Sigorta Sorunu!

Ahmet M. |

Kredi kartıma telefonda tam bilgi verilmeden CPP güvenli kart sigortası yapıldı. Sonradan farkedip CPP sigortayı arayıp iptal ettirdim. CPP sigorta aradığında kendini Vakıfbank gibi tanıtıyor. Vakıfbank gibi bir kurumun kart bilgilerini sigorta şirketlerine vermesi hiç hoş bir durum değil.

Müşterinin mağdur olması hoşlarına gidiyor olmasa gerek. 45 gün önce sigortayı iptal ettirmeme rağmen hala taksitlerin iadesi yapılmamıştır. CPP sigorta iptalin gerçekleştiğini iadenin Vakıfbank tarafından yapılacağını söylemiştir. Şu an 3. taksit ekstreme yansıtılmıştır. Acilen 1. taksitten itibaren iadenin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  10:14

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr