Vakıfbank Çağrı Merkezine Ulaşılamıyor!

Taner D. |

Aramış olduğum bankacılık hizmetleri kapsamında tel bankacılığı ile hesap ekstremin daha önceden şubeden tanımlattığım fakat nedense bir türlü bana mailmden ulaşamayan bankacılar var hala bu devirde.

Gecenin 12'sinde aradığım telde 20 dk beklettiler ancak yinede cevap veren olmadı. Bu saatte bu kadar görüşmeyi nasıl yapıyorlar ya da çağrı merkezinde kaç kişi çalıştırıyorlar anlamadım.Sonrada reklamlarda biz şöyle bankacıyız böyle bankacıyız diye atar yapıyorlar.

Benim 2 dk sürmeyecek olan işlemim için beni 20 dk tel bekletiyorlar. Ayrıca yine internetten kullanıcı hesabım olmasına rağmen yazdığım şifreyi kabul etmeyen bir bankacılık anlayışları var.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner D.
  31 Aralık
  17:34

  vakıfbankdan bana msj yollayan arkadaş bende biliyorum o numarayı ve internet sitesini.bana başka yollarla ulaş arkadaşım...oraya numarayı yazmış!!!ben bilmiyorum sanki Allah Allah...

 • 14 Ekim
  15:36

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr