Vakıfbank Çağrı Merkezine Ulaşılamıyor!

Berkan D. |

11.01.2014 tarihinde Vakıfbank kredi kartına başvurdum hiçbir geri dönüş olmadı olumlu yada olumsuz.Kaç günden beri çağrı merkezini arıyorum kredi kartı başvuru sonucumu öğrenmek için 10 dk bekliyorum bazen 20 bazen 30 dk bir müşteri temsilcisine bağlanmak için birazdan bağlancaksınız lafından başka bir şey yok.

Bu kadar kalitesiz bu kadar anlayışsız bir bankacılık anlayışı olamaz.Para verinde birkaç tane müşteri temsilcisi tutun zahmet olacak sizin ama.Bir banka insanları bu kadar mı bekletir çağrıda, beklemeyi bırak beklemenin sonu yok bir türlü bir müşteri temsilcisine bağlanılmıyor.Otomatik cevap koymuşsunuz oraya birazdan bağlanacaksınız diye insan mı kandırıyorsunuz?

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  14:36

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr