13 Şubat 2014

Vakıfbank Çağrı Merkezine Ulaşamıyorum.

Daha önce yazdığım 2291706 numaralı şikayetimde anlatıldığı üzere kredi kartımı iptal ettirmeye çalışıyorum, ancak onu iptal edemediğim gibi çağrı merkezinde yaklaşık on beş dakikadır bekletilmeme rağmen henüz birine ulaşabilmiş değilim. Aynı durumu daha öncede yaşamış biri olarak söylüyorum bir daha asla Vakıfbank ile çalışmam.

Ahu 91 Okunma

Cevaplar

  • Ahu 16 Şubat 2014

    Bu otomatik mesajdan başka bana ulaşan kimse olmadı. Yine bankadan hiç kimse ilgilenmedi. Sorunuma çözüm bulunmadığı gibi başka sorunlar da çıktı. Çok ilgisizler. Çok kötü bir bankacılık. Hiçbir şekilde kimseye tavsiye etmiyorum. Başka bir çok iyi banka var. O bankalarla çalışın. Kesinlikle bu bankayla çalışmayın. Adım gibi eminim şimdi yine otomatik mesaj gelecek ve banka bunu okumayacak. Sİz siz olun benim başım yandı siz yanmayın. Zaten konut kredisini ve diğer bütün kredilerimi başka bankalardan çektim. Kesinlikle kredi veya kredi karı almayın hata edersiniz.

  • VakıfBank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön