21 Kasım 2013

Vakıfbank Çağrı Merkezi Tam Bir Fiyasko!

İnternetten bilet almak istedim. Son aşamada 3D güvenlik sisteminin sms'i gönderildi. Ben sms'i bekledim. Gelmeyince hata oldu diye düşünerek işlemi tekrarladım. Yine sms gelmedi. Vakıfbank çağrı merkezini aradım. Bir yetkiliye ulaşabilene dünya üstün başarısı verilirse hiç şaşırmam! Şarkı banttan söylerken birden sessizlik oldu ve ardından hattan düştüm.

Bu uzun ve meşakkatli süreci üç defa yaşadım ve hattan üç defa düştüm. Çalışanlar mı kasten düşürüyor yoksa sistem mi bilemiyorum ama hangisi ise de sonuç olarak düştüm ve bu bir kurumsal firma için büyük bir fiyaskodur. Sonunda İ. Hanım ile görüştüm. Görüşme kaydı dinlenince şikayetim anlaşılacaktır! Yardımcı olmak alternatif üretmek hiç yok!

Hüseyin 54 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin22 Kasım 2013

    hala dönüş yapan olmadı. çağrı merkezine 5. defa ulaştığıma göre 5 defa şikayet yazmam gerekecek sanırım!!!

  • VakıfBank Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön