Vakıfbank Çağrı Merkezi İlgisizlik!

Esra Ç. |

Bu ilgisiz bankaya bir türlü çağrı merkezinden ulaşamıyoruz (tüm iş yeri olarak). Defalarca aramamıza ve her defasında dakikalarca (30 dk gibi bir süreden bahsediyoruz) beklememize rağmen sürekli müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimizle ilgileniyor diye bir bant kaydı dinlemek zorunda kalıyoruz.

Hiçbir bankada yaşamadığımız bir olay bu, nasıl ilgisiz alakasız bir banka! Siz müşterilerinize bu hizmeti vermek zorundasınız! Bu kaçıncı şikayetimiz yeter artık, bu ilgisiz banka ile mecburi çalışmak zorundayız maaşlarımızı aldığımız için... Bu sözde verdiğiniz hizmete gerçeğe dönüştürün artık aksi takdirde başka yerlere şikayetimizi yapacağız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  11:07

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr