Vakıfbank Çağrı Merkezi Görevlisinin Tutumu Şaşırttı!

Selçuk S. |

Bu ay hiç kredi kartımı kullanmamış olmama rağmen 65.- TL ekstre gelmiş, bilgi için bugün (01.03.2014) 12:55'te Vakıfbank çağrı merkezini aradım; fakat çağrı merkezindeki bayan işinden o kadar nefret etmiş olacak ki cümleleri yuta yuta ne anlattığını anlamadım. Kendisini dikkatli dinlemem ve kendisini tekrarlatmamam için beni uyardı!

Kendisinden şikayetçi olduğumu söyleyince iyice sinirlendi.Onun yüzünden kartımı iptal ettirdim. Müşterinizi geri kazanacağı yerde iyice gerdi beni. Ayrıca, şikayet kaydıma ilişkin bilgi mesajı telefonuma gelmedi, bir de kartı iptal ettirir ettirmez telefonu yüzüme kapadı. Daha sonra geri arayıp hat kesildi vs. bahane üretti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk S.
  06 Mart
  13:10

  Otomatik sistemsel mesajdan başka bir geri dönüş olmadı, daha da Vakıfbank ile herhangi bir bankacılık işlemi yapacağımı zannetmiyorum. Müşteri memnuniyet anlayışları bu kadarmış..

 • 03 Mart
  09:54

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr