VakıfBank Borcumu Yapılandıramadım!

Rahmi A. |

VakıfBank'ta OYAK kaynaklı açık hesabım var. Bunu ödeyemeyeceğimi mümkünse kredi verilerek bu hesabın kapatılmasını borcumu taksitler halinde ödemek istediğimi bankaya bildirdim. Ancak ne yazık ki banka yardımdan uzak bir tutum sergilemektedir. Hesabın olduğu şube ise bir o kadar art niyetli hareket etmektedir.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahmi A.
  22 Ekim
  22:10

  Ordu Vakıfbank Şubesinden 10 ay taksitli tüketici kredisi çektim. İnternet şubesi ile ileriye dönük olarak 2 kredi taksit ödemek istediğimde şube ile görüşünüz mesajı aldım. Şube ile görüştüğümde ise bunun mümkün olmadığını öğrendim. Banka alacağı faizin azalması nedeni ile ileriye dönük kredi ödemesi yapılmasına izin vermiyor. Kanunda böyle bir uygulama varsa gösterilsin. Aksi halde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

 • 11 Ekim
  13:39

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr