25 Ekim 2016

VakıfBank Borç Var Yapılandırma Yok!

Benim 2554 TL borcum var. Bankaya yapılandırma istedim, Kavacık şubesinden telefonla aradım bana dedi ki ''yüzde 10 ücret alıyoruz'' bende dedim ki ''param olsa yatırırım''. Hemen ve nasıl para istiyorlar diğer bankalar istemedi. Hiç ama sizin bankanız bende istiyor avukata verin beni. Lütfen rica diyorum sizden. Ben e-devlet'ten Cumhurbaşkanlığına yazdım bu konuyu. Param yok, verin avukat 7 günü beklemeyin verin param olsa hepsini vereceğim size.

Ama askeri ücret yetmiyor. Biz zengin değiliz, verin avukatınıza alsın maaşımı! Yok hiçbir şeyden yasalar gereği 72 taksit var diyor Başbakan ama sizin banka para alıyor, nasıl iş bu acaba bırakın bu işleri diğer bankalar almadı tek siz istiyorsunuz ama şunu söyleyeyim avukat masraflarının ödemem ben size. Ödersiniz yasal hakkımı vermediniz bana. Yapılandırma için para istiyorsunuz, ben ödesem saden size sormam o parayı verin avukat yapın isterseniz arayın konuşalım 12'de!

Kadir 1.176 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 27 Ekim 2016

    Banka hayla aramadı

  • VakıfBank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Talep İletildi Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön