16 Haziran 2014

Vakıfbank Bilgim Dışında Kredi Kartımdan PPartprint Adlı Hesaptan 200 Dolarlık Harcama Yapılmış

Ekstremin dolar hesap özetinde 9 Haziran 2014 ve 10 Haziran 2014 tarihlerinde ppartprint adı altında toplamda 200 dolara yakın bir harcama yapıldığı görünüyor. Normalde yurt dışından yabancı kur üzerinden yaptığım harcamalarda mesajla şifre gönderip onay isteyen Vakıfbank, bu iki harcama öncesi tarafıma şifre gönderip onay istemediği gibi bu harcamaları ekstreme yansıtarak bana borç olarak yansıtmıştır.

Bankacılık hizmeti ve güvenliği konusunda bir keyfiyet ve zaafiyet olduğu aşikardır. Lütfen bu zaafiyetinizi telafi ederek kredi kartımdan benim bilgim dışında yapılan bu harcama tutarını tarafıma bir an önce iade edin.

Süleyman 863 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman 04 Eylül 2014

  Sorunum çözüldü arkadaşlar. Kendisine sms ile bilgilendirme veya şifre yoluyla doğrulama işlemi yaptırılmayan banka müşterileri kredi kartlarının ödemelerine itiraz edebilirler. En geç üç ay içinde haklı bulunursanız faiziyle birlikte paranızı alabiliyorsunuz. sikayetvar.com sitesine de tşk ederim harika bir platform. Vakıfbank personeline de ayrıca tşk ederim.

 • Süleyman 23 Haziran 2014

  gerekli itiraz dilekçesini banka şubeniz aracılığıyla gönderdim ve bekliyorum. İşlemin bu kadar uzamış olmasının hiçbir anlamı yok. Vakıfbank kayıtlarında bana harcama onay mesajı gelmediğinin ve bu harcamayı ben yapmadığım için habersiz olduğum çoktan tespit edilmiş olmalıydı. Bu mağduriyetin uzaması hizmet ve güvenlik kalitenize zarar veriyor. Umarım bir an önce çözersiniz.

 • Süleyman 17 Haziran 2014

  Sorduk bakalım inşallah çözersiniz.

 • VakıfBank Temsilcisi16 Haziran 2014

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön