12 Mart 2014

Vakıfbank Bilgim Dışınd Hesaplarım Arası Aktarım Yapıp Masraf Almış!

Vakıfbank hesaplarımdan vadesiz hesabım üzerinden yatırım hesabıma virman yapılarak masraf kesintisi yapılmış olup, şube ile görüşmem de bunun IMKB tarfından alındığı bilgisi verilmiştir. MKK GE 30H, MKK106Y, MKK 34 Y şeklinde alınan bu masrafların müşteri ve banka şube bilgisi olmaksızın alınması çok manidar olup, bu güne kadar alınmayan bu masrafın iadesini talep ediyorum.

İhsan 132 Okunma

Cevaplar

 • İhsan12 Mayıs 2014

  Çözüm ve dönüş yok. Hizmet kötü.

 • İhsan12 Mart 2014

  Türkiye Bankalar Birliği ve Üst Kurul'da çalışan arkadaşlarıma danıştım ve bir hesabınızdan diğer hesabınıza sizin bilginiz olmadan havale yapılması suçtur şeklinde bilgi aldım.

 • İhsan12 Mart 2014

  İnanın bu şekilde çözüm alınabileceğine inansam iletirdim, lakin çalışanlarınıza konuyu anlatıp cevap almak o kadar uzun süre alıyorki, birden çok kişiye kouyu aktarıyorsunuz ve netice alamadığınız gibi hasta ediyorlar insanı.

 • VakıfBank Temsilcisi12 Mart 2014

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön