Vakıfbank Bilgim Dışınd Hesaplarım Arası Aktarım Yapıp Masraf Almış!

İhsan A. |

Vakıfbank hesaplarımdan vadesiz hesabım üzerinden yatırım hesabıma virman yapılarak masraf kesintisi yapılmış olup, şube ile görüşmem de bunun IMKB tarfından alındığı bilgisi verilmiştir. MKK GE 30H, MKK106Y, MKK 34 Y şeklinde alınan bu masrafların müşteri ve banka şube bilgisi olmaksızın alınması çok manidar olup, bu güne kadar alınmayan bu masrafın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan A.
  12 Mayıs
  23:24

  Çözüm ve dönüş yok. Hizmet kötü.

 • İhsan A.
  12 Mart
  12:07

  Türkiye Bankalar Birliği ve Üst Kurul'da çalışan arkadaşlarıma danıştım ve bir hesabınızdan diğer hesabınıza sizin bilginiz olmadan havale yapılması suçtur şeklinde bilgi aldım.

 • İhsan A.
  12 Mart
  12:00

  İnanın bu şekilde çözüm alınabileceğine inansam iletirdim, lakin çalışanlarınıza konuyu anlatıp cevap almak o kadar uzun süre alıyorki, birden çok kişiye kouyu aktarıyorsunuz ve netice alamadığınız gibi hasta ediyorlar insanı.

 • 12 Mart
  11:37

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr