Oguzhan P. Teşekkür Mesajı

Sorun çözüldü. İlginiz için teşekkür ederim

Vakıfbank Bilgilerin Yanlış Girilmesi Sonucu İnternet Bankacılığını Aktif Edemiyorum!

Oguzhan P. |

Çalıştığım firma Vakıfbank'la anlaştığı için mecburen hesap açtırmak zorunda kaldım. Anne kızlık soyadı ve telefon numaramın yanlış girilmesi yüzünden internet bankacılığını aktif edemiyorum. İlk defa denediğimde şu durumla karşılaştım. Anne kızlık soyadının bazı harfleri soruldu. Doğru girmeme rağmen bu adımı bir türlü geçemedim. Daha sonra kendi soyadımın harflerini girince bu adımı geçtim. İkinci adımda telefonuma gelen şifre soruldu, ama şifre SMS ile gelmiyor. Belli ki numaram da yanlış girilmiş. Şubeye gittiğimde dilekçe doldurmamı ve bunun düzeltileceği söylendi. Dilekçeyi doldurmama 1 haftadır değişiklik yok. Müşteri olmama rağmen kartımı kullanamıyorum.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguzhan P.
  27 Temmuz
  19:34

  Sorun çözüldü. İlginiz için teşekkür ederim

 • 24 Temmuz
  11:12

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr