06 Şubat 2014

Vakıfbank Bilgilendirme Yapmadan Kredi Kartımı Yasal Takibe Aldı!

Vakıfbank Anadolu Üniversitesi Eskişehir şubesinden aldığım kredi kartımın tüm borçlarını kapatmıştım. Bununla ilgili telefon kayıtlarım mevcuttur. Yalnız Vakıfbank'a ait kredi kartım 31/0/2012 tarihinde hakkımda yasal takip başlatmıştır.

Bu yasal takibe konu olan borç 63 TL'dir. Bu yasal takiple ilgili olarak bankada iletişim bilgilerim olmasına rağmen tarafıma hiçbir bildirimde bulunulmamıştır. Bu durumda mağdur edilmiş bulunmaktayım.

Kredi risk raporuma göre kredi notum düşürülmüştür. Bu bankaya ait her türlü iletişim bilgilerimin olmasına rağmen hiçbir şekilde tarafıma bildirim yapılmamış ve borcun kaynağı açıklanmamıştır. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum!

Koray 140 Okunma

Cevaplar

  • Koray10 Şubat 2014

    hala bekliyorum Sayın vakıfbank ne zaman arayıp bilgi vereceksiniz çok merak ediyorum. Hizmet anlayışınız sıfır. Ricam kimse bu bankayı kullanmasın lütefn

  • Koray06 Şubat 2014

    sordum çözemediniz. Nasıl bir anlayışınız var anlamakta zorlanıyorum

  • VakıfBank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön