19 Mart 2013

Vakıfbank Bilgilendirme Yapılmadı!

Vakıfbank'tan aldığım kredi kartını işten ayrılma sebebiyle 3 ay ödeyemeyince bana ihtarname göndermişler. Haklı veya haksızlar bilemem. İhtarname açıklamasında madde 2 şöyle;

Muhatap/muhataplara kullandırılmış olan kredi/kredilerin geri ödemelerin yapılması, "bugüne kadar yapılan uyarılara rağmen" mümkün olmamıştır.

Kimse beni aramadı, ekstrelerim hiç gelmiyor. Nasıl beni uyarıyorsunuz? Diğer tüm kredi kartlarımda gecikme durumu söz konusu fakat arayıp bilgilendiriyorlar. Ödeyebileceğim günü söylüyorum ve ödüyorum da. Gerekirse taksitlendiriyorlar.

İhtarname üzerinde hiçbir iletişim numarası yok. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir türlü bağlanamıyor ve derdimi anlatamıyorum.

Kadir 245 Okunma

Cevaplar

  • Kadir28 Mart 2013

    Müşterisiyle ilgilenmeyen, hiçbir destek vermeyen hayatımda gördüğüm en sorumsuz bankadır herhalde.

  • Kadir26 Mart 2013

    6 gündür herhangi bir dönüş yapılmadı. Kredi borcum "takibe düşmüş". Mesaj olarak iletilen numarayı aradım ve yardımcı olmadılar ve Bölge Müdürlüğünü aramamı istediler. Aradım ve yine kimseyle görüşemedim (mesaj kaydı isteniyor) Yapılabilecek herhangi bir işlem (borç yapılandırma vs.) varsa ve yapılamadığı için bundan sorumlu tutulacak kişi yine ben miyim? Ödeyemediğim borç sürekli katlanıyor ve ben kimseyle irtibat kuramıyorum. Bu nasıl bir iştir?

  • VakıfBank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön