VakıfBank Belirlediği Kampanya Koşullarına Uymuyor!

Mehmet Ali G. |

VakıfBank belirlediği kampanya koşullarına uymamakta. Bir web kampanyası yapmışlar son 4 aydır katılıyorum. Ama nedense belirtiğim bu 4 aylık süre zarfı içerisinde de hiçbir zaman VakıfBank kampanya koşullarına uymamış ve çok kalitesiz bir şekilde işlem sağlamıştır. Çağrı merkezini arıyorum mail atıyorum internet üzerinden kayıt oluşturup iletiyorum ama boş. Banka her zaman istediği gibi davranmaya devam etmiştir. Banka eylül ayı içerisinde kazandığım 10 değerinde World puanı 16 eylül tarihine kadar yüklemesi gerekirken hiçbir şekilde puan yükleme işlemi yapılmamış. Çağrı merkezinden ve bankadan kesinlikle sağlıklı bir verim alamadım. Ben bu kadar kalitesiz bir banka görmedim. Oluşturduğum kayıtların çoğuna cevaben 0850 222 0724 no.lu çağrı merkezimize müracaat edebilirsiniz yönünde SMS atıyorlar. Çağrı merkezini aradığımda yardımcı olabilecek adam akıllı bir müşteri temsilcisi bulamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali G.
  10 Ekim
  21:23

  Şikayetimi bitirmiş gibi geri bildirimde bulunuyor banka şikayet vara onlarda 2 günde bir firmayı değerlendirmem için mail atıyor ama sormuyor ki banka şikayetini nasıl ele aldı ne dedi ben ne dedim onlar. Bu ne biçim bir banka anlamadım ben bakın arkadaşlar bir şikayet yazıyoruz çağrı merkezini arayın diyorlar. Arıyorum sorularıma bir cevap verebilen yok. Bu yapacağınıza adam gibi bir müşteri temsilciniz beni arasın bilgi versin ne kadar da kalitesiz bir bankasınız siz.

 • Mehmet Ali G.
  03 Ekim
  22:47

  halen geri dönüş yapan mağduriyetimi gideren bir olmadı şikayetim devam etmekte. görün işte görün böyle kalitesiz bir banka olabilir mi?

 • Mehmet Ali G.
  02 Ekim
  22:08

  Puanım yüklenmeden kampanya koşulları güncellenmeyip düzeltilmeyinceye kadar bankayla ilgili şikayetlerim devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlanana kadar şikayetlerim devam edecektir.

 • Mehmet Ali G.
  01 Ekim
  11:30

  Bölge susarlar zaten. Söyleyecek bir şey bulamıyorlar hep. Çağrı merkeziniz bir ha lt yiyemiyor. Puanlarımı yüklemiyorlar. Bu nasıl kalitesiz bir hizmet. Bu nasıl bankacılık anlayışı bu ne ya

 • Mehmet Ali G.
  30 Eylül
  09:41

  Bu banka işte bu kadar kalitesiz yazdığı mesaja bakın. Dalga geçiyorlar resmen insanlarla. Sanki O gerizekalı müşteri temsilcilerinizi aramadık konuşmadık. Hepsini rezil ediyorum. Artık verebilecek bir cevapları yok be. Ne kadar kalitesiz bir iş yapıyorsun. tabi ya devlet bankası ya yaptırım uygulayacak bir kurum olmayın bu ülkede herkes kendi kafasına göre işlem yapıyor.

 • 29 Eylül
  09:36

  Sayın Müşterimiz, katıldığınız kampanyalarla ilgili bilgi almak ve işlemlerinizin hızlı sonuçlanması için 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr