Vakıfbank Başka Şube Hesabından Para Çekme Ücreti!

Seren Ç. |

Daha önce hiçbir bankada karşılaşmadığım saçma sapan bir sistem! Maaş kartım yani bankomat kartım yanımda olmadığı için en yakın bankaya gidip acil para çekmem gerekti. O an acelem olduğu için Dünya Ticaret Merkezi şubesinde veznedeki bayan 5,25 TL kuruşluk bir kesinti olduğunu söyledi ve hesabımdan o para düşüldü.

Daha sonra çağrı merkezini aradığımda hesabınızın olduğu şubeden farklı bir şubeden para çekersem her seferinde aynı kesinti olacağı söylendi. Şimdi soruyorum maaş kartım kayboldu ya da çalındı diyelim ben maaşımı çekmek için taa Perpa şubesine mi gideceğim yoksa paramı alabilmek için kartın günlerce gelmesini mi bekleyeceğim?

Hayatımda böyle saçma bir banka görmedim ben her şeyi bir sorun. Çağrı merkezi şikayetimle ilgili 7 iş günü içerisinde ya aranırsınız ya da mesaj gelir dedi. 16.03.2016 tarihinde açtım şikayet dosyasını bugün 28'i hala geri dönüş yok. Sonuna kadar şikayetçiyim!

Etiketler :

İşlem Ücretleri Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  11:02

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr