Vakıfbank Bartın Şubesi Promosyon Hakkında Bilgi Vermedi!

Serhat Z. |

Yeni kurumumun Vakıfbank'la anlaşması olduğu için bu bankada hesap açtım. Hesabı açtığım gün banka promosyonuyla alakalı bir bilgi verilmedi ve ben de telaştan dolayı sormayı unuttum. Şu an bu Ankara'ya görevlendirildim. Bartın şubesini bu konuyla ilgili bilgi almak için 3 farklı telefon numarasından toplam 89 kez aradım.

Hatta dahili numara bile tuşladım. Lakin telefonlarıma cevap vermeye tenezzül etmediler. Bir tanıdığımı Bartın Vakıfbank şubesine yolladım ve kendilerine telefondan ulaşamadığımı, mümkünse cep numarası verilmesini istedim.

Cep numarası veremeyeceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım onlar da sağ olsun (!) mükemmel bir hizmet verdiler. Artık iyice sinirlerim gerildi ve bu bankadan hesap açtığım güne kızdım. Böyle ciddiyetsiz bir banka şubesine şu ana kadar rastlamamıştım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  09:44

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr