Furkan D. Teşekkür Mesajı

Kartım şikayetten yaklaşık 10 gün sonra çıktı. İlla şikayetlemi olacaktı bu iş. Herneyse. Yinede teşekkür ederim Vakıf bank'a.

Vakıfbank Bankomat Kartım Çıkmadı.

Furkan D. |

Bankadan hesap açtırdım. Bankomat kartım hesabı açtırma tarihini 1 ayı aşmasına rağmen (ki aynı tarihte başvurduğumuz arkadaşımınki 1 hafta içinde çıktı) hâlâ çıkmadı. Şubeye gidip sorunumu bildirdim defalarca. Bana, varsa sorunu bildirmek yerine "Haftaya çıkar" diye diye resmen oyaladılar beni. Müşteri memnuniyeti diye birşey var. Ben her seferinde bankaya gidip paramı kimlikle çekemem. Kartımı kullanmak istiyorum. Umarım artık gerçekten bir çözüm bulunur. Aksi takdirde hesabımı kapatmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Furkan D.
  24 Kasım
  20:29

  Kartım şikayetten yaklaşık 10 gün sonra çıktı. İlla şikayetlemi olacaktı bu iş. Herneyse. Yinede teşekkür ederim Vakıf bank'a.

 • Furkan D.
  05 Kasım
  20:10

  Kartımın çıkıp çıkmadığını bildirmediler bana. Bu nasıl iş ya.

 • Furkan D.
  04 Kasım
  19:24

  Tam bi ilgilenme ve çözüm yok. Her sikayete takip no verilerek gönderilen klasik mesaj banada gönderildi. Baska bi çözüm yoluna başvurmadı banka. Veya sikayetimle ilgili durumu bana bildirmedi

 • 31 Ekim
  10:18

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr