Vakıfbank Bankomat Kart Sorunları!

Ayşe D. |

18 Şubat 2016 tarihinde Vakıfbank bankamatik kartım kopyalanarak hesabımdan bilgimiz haricinde para çekildiğini tespit ettik. Karakol ve savcılık işlemleri sonrasında Vakıfbank şubesinden dilekçemizi sunmamıza rağmen hala problemimiz çözülmüş değil. Banka konuyu bayağı bir ağırdan alıyor. Online hizmet birimleri konu hakkında yetersiz kalıyor. Aynı durumda dolandırılan çevremizde olanlardan bilgi edindiğime göre bankaları daha hızlı konuyu çözümlemişler. Vakıfbank tan hiç beklenmediği kadar yavaş ve lakayt bir süreç işlemekte. Şimdi soruyorum bankamatiklerin güvenliğini bireysel olarak biz mi sağlamalıyız acaba?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  13:51

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr