Vakıfbank Bankomat Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Bekir Said T. |

Bankomat kartımdan 67.20 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Kartı alırken öğrenci olduğumu söyledim, hesap ücreti alınmayacağını söylediler. 444 0 724'ü defalarca aradım ve her seferinde 10 dakikadan fazla reklam müziklerini dinleyip, müşteri temsilcisine ulaşamadım.

Şubeye gittiğimde görevli Vakıfbank'ın aylık 8,4 TL hesap işletim ücreti kestiğini ve kesilen bu 67.20 TL'nin geri ödenemeyeceğini ama internet bankacılığı na aylık bir defa giriş yaparsanız bu 8.4 TL'nin bundan sonra kesilmeyeceğini söyledi. Bu paranın iade edilmesini istiyorum, edilmediği takdirde bütün yetkili mercilere, tüketici haklarına başvurup hakkımı arayacağım ve bunu bütün müşterilere duyuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  09:58

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr