VakıfBank Banko Mat Kartı Bir Türlü Elime Ulaşmadı.

Samet E. |

Banko mat kartımın tarihi dolduğu için ATM'lerde kullanılıyor ama pos cihazlarında kullanamıyorum. Müşteri uğraştırma hizmetlerini aradım, kartınızı yenilemek gerekiyor 10 gün içinde elinize ulaşır dendi bunların kayıtları falan her şey vardır zaten. 2 hafta geçti gelen giden yok mail attım, kuryede dendi. 2 hafta daha geçti yine mail attım, "merkezde yaşıyorum memleketin ücra köşesinde de yaşamıyorum bu kurye uluslararası mı çalışıyor, bu kadar gecikmesinin sebebi nedir? Bıraksın bir yere madem getirmiyor" dedim. Bir işi halledemediler diye laf söylüyorum. Bir mail gelmiş kartınız bankaya yönlendirilmiştir. Özel sektördeyiz izin alacağım kartı almak için 60 70 lira kesintim olacak neden, banko mat kartı almak için. Müşteri hizmetlerini arıyorum yine, 10 günde gelmez 20 25 gün sürer, sanki 10 gün diye ben söyledim. Söylediğinizi yapmıyorsunuz müşteriyi mağdur ediyorsunuz bu nasıl iştir.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet E.
  13 Haziran
  12:47

  Sorun falan çözdüğünüz yok öncelikle bunu söylemek isterim. Ben bu sorunu çözeceğim. Özel sektörde çalışıyorum ne zaman yıllık izne çıkarsam o zaman gideceğim bana haftalarca ulaşamayan kartımı alacağım. Kartı ulaştıramadığınız diye izin alıp günlüğümün kesilmesine göz yumacak halim yok. He sizin şube çalışanlarınızın böyle kesintileri olmuyordur buyursunlar getirsinler çayımızı da içerler ama bu çözüm olur pardon bu sistem sorunla ilgileniyordu

 • 08 Haziran
  11:28

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr