31 Mayıs 2013

Vakıfbank Bankamatik Kartım Ulaşmıyor!

Bankomat Kartımın yenilenmesi için yaklaşık 2 ay önce 4440724'e müracaat edip,talepte bulundum.Aradan 1 ay geçti, kart gelmedi.Mayıs ayı başında tekrar aradım.Kuryenin beni aradığı,ulaşamadığı söylendi.Kurye beni aramış ve bulamamış(?).Teslim için şube ismi istendi;doğal olarak bana teslim edilmesi gerektiğini söyledim.Adresime gönderileceği konusunda anlaştık.1 ay üzerine aradığımda bana adres tesliminin olamayacağını beyan etmekteler.

Banka kuryeye teslimat yapmaması için mi ücret ödüyor acaba,müşteri ilişkileri de müşterinin sorununu çözmemek için sanırım.Altı üstü bir kart,ama bir türlü yola çıkamıyor.Banka bir kartı göndermekte mi zayıf,yoksa çalışanlar mı beceremiyorlar?

Levent 72 Okunma

Cevaplar

  • Levent 12 Ekim 2013

    Hiç memnun kalmadım.

  • Levent 31 Mayıs 2013

    Müşteri Temsilcisi tarafından arandım,ancak talebim çözülmedi.Banka kendine göre çözüm önermektedir. Şube tercihi yapıp,gidip oradan almam gerekiyormuş.Kendi hatalarını,beni magdur ederek çözmek istiyorlar.Ben kartı kendi adresime talep ediyorum. Başka bir çözüm benim için çözümsüzlüktür.Hem mağdur olup,hem de çözüm için efor harcamamın bence bir mantıklı açıklaması yok. Kredi kartı elime ulaşıyor,ama bankomat kartı ulaşamıyor. Diyecek bir şey bulamıyorum.Benim mantığım almıyor.

  • VakıfBank Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, müşteri temsilcimiz tarafından aranarak bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön