23 Mart 2013

Vakıfbank Banka Kredi Verip Hayat Sigortası Yapmıyor!

Koskoca Vakıfbank güvenilir dediğimiz bu banka babama 1 sene önce 15000 tl kredi veriyor. 25 gün öncede babam vefat ediyor. Bizde banka 58 yaşında bir insana hayat sigortası yapar zannedip bankaya bilgi vermeye gittiğimizde acı ama haksız ve tutumsuz gerçekle yüz yüze kalıyoruz.

Bu durum acı bir haksızlıktır. 58 yaşında bir insana nasıl olur da böyle büyük bir banka bile hayat sigortası yapmaz. Bizde mirasçılar olarak kalan 9000 i ödedik. Bu haksız kazanca devlet dur demeli. Vakıf Bank'ı kınıyorum ve duruma bir çare bulunmasını temenni ediyorum.

Oktay 173 Okunma

Cevaplar

 • Oktay 12 Ağustos 2013

  Bugün ayın kaçı bakın ne arayan ne soran var.böyle ilgisiz sorumsuz banka halka hizmet değil işkence yapar.

 • Oktay 07 Ağustos 2013

  İlgisiz banka

 • Oktay 09 Nisan 2013

  Aynı mesajı kopyalayıp her defasında gönderen Vakıfbank bu Msjı göndermekten başka hiçbir şey yapmamıştır.problemi hallediyormuş gibi görünmeyin.

 • Oktay 03 Nisan 2013

  İşte Vakıfbank ne arayan ne soran nede ilgilenen var.böyle bir haksız kazancı araştırıp çözüm bulmayan banka göremedim.tabi paranın tamamını aldınız niye arayasınız.kınıyorum...birde isim bulmuşlar sorun çözelim diye.yaptıkları sadece bu mesajı göndermek.böyle hizmet olamaz.

 • Oktay 30 Mart 2013

  Babama 1 sene önce kredi veren banka babam rahmetli olunca bizden bütün parayı geri aldı.hayat sigortası yapmamış.58 yaşında adama nasıl hayat sigortası yapılmaz.kaç tane şikayet yazdım.araştırıyoruz mesajlarından başka bir ilgi yok.koskaca Vakıfbank bunu yaparsa diğerleri ne yapsın.biz arabamızı satıp bu krediyi kapattık.yazık böyle bir sisteme.birileri bu gidişe dur demeli.sesimi duyan yokmuu

 • VakıfBank Temsilcisi23 Mart 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön