29 Nisan 2013

Vakıfbank Banka Görevlisinin Emrivaki Konuşmaları!

Vakıfbank Hatay/Antakya orman dairesi şubesinde görevli olan A** isimli bayanın kart ödemesi için arayıp emir vaki ve sert ithamlarla konuşması bankanıza yakışmayan bir davranış şimdi olayı özetleyeyim geçen aydan 55 tl ekstremin 45 tl sını atm yuttu ve internet kopukluğu nedeniyle 10 tl yi yatıramadım müş. hiz. aradım işleme alındığını söyledi cevap gelmeyince 10 tl gecikmeye girdi.

Daha sonra A** adında banka görevlisi beni arayıp emir vaki bir şekilde '' Bu 10 tl bugün yatacak'' şeklinde sert emir şeklinde konuşma yaptı. Bende öğrenci olduğumu 3 gün sonra yatıracağımı söylediğimde hayır hemen yatacak şeklinde konuşma yapıldı. Bana göre olması gereken sadece ödeme hatırlatması.

Orhan 202 Okunma

Cevaplar

  • Orhan05 Mayıs 2013

    Artı yine aynı kişi borç için sıkıştırınca daha önce böyle bir bankacılık görmediğimi ve borcu ödeyip kartı iptal edeceğimi ve bir daha asla vakıfbank'ı tercih etmeyeceğimi söylediğimde bana iyi yaparsınız zaten tercih etmeyin tarzında konuşma yaptı. Bence bu davranışlar ve görüşmeler bir banka ve kullanıcısı arasında geçebilecek bir görüşme tarzı değildir olmamalı da.

  • VakıfBank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön