Vakıfbank Bandırma'da Bulunan ATM Para Yutuyor!

Mustafa Ö. |

Bandırma'da bulunan Vakıfbank ATM'sine para yatırma işlemi için gittiğim zaman parayı bankamatik içinde tutup bana kartımı verdi. Sonrasında hesabıma para yatmış mı diye baktığım zaman henüz içerisinde bir paranın olmadığın gördüm. Buna istinaden müşteri hizmetlerini 1 hafta önce aradım sorunu anlattım en kısa süre içerisinde paranın hesabıma geçeceğini söylediler, en kısa sürenin kaç gün olduğunu 1 saat 1 gün 1 hafta diye sorduğum zaman 4-5 gün içerisinde geçer dediler. Bankamatiğin bağlı olduğu şubeyi aradığım da artık kendilerinin bu tür arızalarda bankamatik saymadığını söylediler, tekrar müşteri hizmetlerini arayıp artık paramı yatırmanızı istiyorum dediğim zaman yeniden en kısa sürede yatacaktır diye söylendi. Şimdi arıyorum yine aynı şeyler. Artık sıkıldım. Vakıfbank ATM'sinde sizin suçunuz olmadan bankamatik para yutuyorsa o paradan umut kesin artık... Vay halinize.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  21 Mart
  19:21

  Efendiler değerlendirmeniz acaba kaç gün sürer... 14.03.2016 tarihinden beri para yutan ATM deki paranın hesabıma geçmesi için tarafınızı kaç kere aramam lazım.

  3 kere ise aradım

  5 kere ise aradım

  10 kere aramam gerekiyorsa yine ararım.

  Artık müşterinizi mağdur etmeyi lütfen bırakın

 • 21 Mart
  11:10

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr