Vakıfbank Babamın İmza Sirkülerini Geri Vermemişler!

Zübeyda T. |

Babamın vize işlemlerini yapabilmek için kendisinden banka dökümü istedim. Kendisi bankaya gidip evrakı almış ancak bana yolladığında evrakta bir isim olmadığını farkettim. Sonrasında bu nasıl bankacılık diye söylenerek tekrar evrak almasını söyledim.

Lakin vize işlemleri için istediğini belirtmesine rağmen hesap dökümünü isimle verip, bu kez imza sürküsünü vermemişler. Farklı şehirlere yollanıldığı için evraklar artık babamı bankaya göndermedim, bankayı aradım, imza sürküsü istediğimi söyledim, dilekçe yazın ve arayın dediler.

Dilekçe yazdım, 3 gündür bankaya ulaşamıyorum. Vakıfbank Ordu Merkez şubesindeki ilgili kişiden şikayetçiyim! Böyle bir bankacılık anlayışı yok.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  16:24

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr