Vakıfbank ATM'si Paramı Yuttu!

Osman Nuri A. |

27 Mayıs Çarşamba akşam saatlerinde Vakıfbank Bursa şubesi ATM'sinden kartsız işlem olarak hesap numarama eniştem tarafından 800 TL para yatırılmayı denemiştir. Fakat Vakıfbank ATM'sinde ''teknik bir arıza nedeniyle şuanda hizmet verememekteyiz'' mesajıyla yatırılan parayı Banka ATM'si yutmuş geri vermemiştir.

Bunun üzerine eniştem ertesi gün yani 28 Mayıs günü konuyla ilgili bankaya paranın hesaba iadesi ile ilgili dilekçe yazmıştır. Buna rağmen Vakıfbank yetkilileri işi ağırdan alarak ve devamlı erteleyerek beni mağdur durumda bırakmıştır. Bursa şubesi ve Vakıfbank yetkilileri konuyla ilgili çok duyarsız davranmaktadır.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Nuri A.
  29 Mayıs
  17:50

  Sorun Çözelim ekibiniz işi devamlı erteliyor. Bu para bana acil lazım. Siz pazartesi diyorsunuz. Sizin ATM\'niz yüzünden bu çileyi çekmek zorunda mıyım? Aynı şeyi müşteri yapsa avukatlara verirsiniz parayı alabilmek için

 • 29 Mayıs
  16:43

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr