19 Mart 2013

Vakıfbank ATM'si Para Üstünü Eksik Veriyor!

Atatürk Havalimanı'nda bulunan ATM'den yapmış olduğum ödemenin para üstü 8,89 TL iken ATM'nin vermiş olduğu para üstü 2,89 TL'dir. 6,00 TL ile ilgili herhangi bir açıklama bulunmuyor ve neden eksik verdiğini de anlamış değilim. Şikayetleri takip ettiğimde ise bu konuda mağdur olan bir çok insan olduğunu fark ettim. Vakıfbank'ın bu problemi bir an önce çözümlemesi gerekmektedir.

Bora 39 Okunma

Cevaplar

  • Bora 25 Mart 2013

    Bu konuda çağrı merkezinize ulaştım. Yetkili kişinin yönlendirmesi ''size en yakın şubemize gidip para üstünüzü alabilirsiniz'' şeklinde oldu. Maslak'ta bulunan Vakıfbank Şubesi'ne gittim. Para iadesi yapamayacaklarını ve dilekçe doldurmam gerektiğini ilettiler. Dilekçe doldurup şubenize bıraktım. Ancak herhangi bir dönüş olmadı. Ayrıca bu konuda bankanızın uğraşması gerekirken insanlara dilekçe, şube sırası, telefon gibi vakit kaybettiyorsunuz. Bu bankacılık anlayışı yüzünden Vakıfbank'ta olan hesabımı kapattırdım ve halen paramın iadesini bekliyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön