Vakıfbank ATM'ler Hep Hizmet Dışı!

Volkan B. |

Kurumumda çalışan 40000 kişinin maaşının yattığı Vakıfbank ile kurumumun yaptığı son anlaşmadan sonra zaten nadir olan Vakıfbank ATM'leri ya hizmet dışı ya da para çek tuşu çalışmaz halde. Daha önce diğer ATM'lerden işlem masrafı ödemeksizin nakit çekebiliyorken şimdi 5, 25 tl işlem masrafı ile nakit çekebiliyorum. Şikayetim işlem masrafı ödemek değil fakat bu kadar kalabalık bir çalışan grubun maaşlarının ödenmesinde aracı olan Vakıfbank yapılan son anlaşmadan sonra ATM'lerini neden çoğaltmıyor?

Neden sürekli ya hizmet dışı ya da para çek butonu çalışmıyor? Her yerde kartla alışveriş yapılamadığından mağdur oluyorum. Bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  14:24

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr