Vakıfbank ATM'den Para Çekme Komisyonu!

Cenk B. |

Çalışmış olduğum kurumun yapmış olduğu anlaşma neticesi 2007 yılından beridir maaşımı Vakıfbank Beyoğlu şubesinden almaktayım. 2007-2013 arasında ki sözleşme uyarınca yabancı banka ATM'lerinden komisyonsuz para çekebiliyorken, 2013 Temmuz ayında yapılan sözleşmeye göre de bu hakkımız devam ediyordu.

Tarafımıza yollanan sözleşme metninde bu bilgi özellikle belirtilmişti. Ancak 04. 08. 2013 tarihinde İstanbul Bakırköy'de tam dört farklı banka ATM'sinden yaptığım para çekme denemelerinde her seferde Vakıfbank'ın sürekli benden komisyon alacağı şeklinde uyarı aldım. Sözleşmeye aykırı olarak benden bu parayı kesmeye çalışan bankanın bu sorunu halletmesini talep ediyorum.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk B.
  23 Şubat
  22:01

  değişen hiçbirşey yok devlet bankası mantığıyla çalışıyorlar. işine gelirse diye de akıl veriyorlar...

 • Cenk B.
  08 Ağustos
  17:05

  vakıfbankı bı konuda da son derece ciddiyetsiz buldum yine...

 • Cenk B.
  08 Ağustos
  17:04

  ben kendi kurumum ile banka şubesi arasında ki sözleşmeden bahsettiğim halde banka görevlisi bana vakıfbank atmlerinden para çekmemi öneren bir mesaj atmış :( ciddiyetsizliğin bu kadarına pes... vakıfbankta bulunan bütün birikimi çekip kredi kartımı da iptal ederek tepkimi ortaya koyacağım bende...

 • 05 Ağustos
  15:41

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr