VakıfBank ATM Paramı Yuttu.

Celal Ö. |

07.09.2016 Ankara incirli merkez cami karşısında bulunan ATM'den 2050 TL yatırdım. Para hesaba geçmedi teknik bir problem nedeniyle işleminiz yapılamıyor dedi, paranızı geri alın yazısı çıktı ekranda fakat ne parayı geri verdi ne de para hesaba geçti. Hemen müşteri hizmetlerini aradım, bilgileri verdim ATM sayılıp paramın kredi kartına yatırılacağı söylendi, bugün 14 gün olmasına rağmen param iade edilmedi, olaydan bugüne kadar 8 defa bankayı aramama rağmen, işlem sonuçlanmadı. Aradığımda bayram tatili nedeniyle işlemlerde uzama olduğu söylendi. Esertepe şubesine gittim durumu anlattım ilgileneceklerini söylediler fakat oradan da sonuç çıkmadı, bu ayın sonunda kredi kartımı iptal ettireceğim. VakıfBank'tan memnun kalmadım bu olay 3 defa daha başıma geldi, bunların ATM'leri sıkıntılı,14 gündür mağdurum, ilgililere duyurulur.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  11:06

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr