Ferhat B. Teşekkür Mesajı

gereken ilgiyi gösterdiler

Vakıfbank ATM Paramı Yuttu.

Ferhat B. |

13.10.2014 tarihinde Eskişehir Özdilek alışveriş merkezinde bulunan Vakıfbank ATM'sinden eksi hesabımı olan 218 tl'yi kapatmak için hesabıma 220 tl yatırdım. ATM paramı yuttu durumu müşteri hizmetlerine bildirdim. 3 iş günü içinde para hesabınıza iade edilir dediler.

Ben şunu belirtmek istiyorum. Benim hatamdan kaynaklanmayan bir sorun yüzünden en az 3 gün beklemek zorunda kalıyorum. Bu esnada eksi de olduğum için de tarafıma faiz işlemeye devam etmekte. Anlayacağınız bankanın hatasını ve sistemlerine gereken özeni göstermemesinin cezasını yine tüketici olarak biz çekiyoruz. Bedelini de yine tüketici olarak biz ödüyoruz.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat B.
  09 Kasım
  12:31

  gereken ilgiyi gösterdiler

 • Ferhat B.
  16 Ekim
  22:46

  bugün itibarıyla param hesabıma iade edildi... ama benim hatamdan kaynaklanmayan bir sorun yüzünden en az 3 gün beklemek zorunda kaldım ve bankanın hatasını ve sistemlerine gereken özeni göstermemesinin cezasını yine tüketici olarak biz çekiyoruz bedelini de yine tüketici olarak biz ödüyoruz...benim belirttiğim bu sorun hiç çözülemeyecek galiba

 • 16 Ekim
  15:44

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr