Vakıfbank ATM Kartı Mağduriyeti!

Yaşar Engin Ç. |

Yaklaşık 10 gün önce bankomat kartımı başka banka ATM'si yuttu. Alamayacağımı söylediler. Ben de iptal ettirip yeni kart başvurusunda bulundum. Kart 9 gün sonra perşembe günü geldi. Bankadan aldım. Bana dediler ki "saat 18:00'a kadar açılır". O saatte gittim. ATM her zaman olduğu gibi bozuk. Açılmıştır dedim. Cuma günü akşam para lazım oldu. Çekmek için kartı soktuğumda "kartınız kullanıma kapalıdır" uyarısı verdi. Müşteri hizmetlerini aradım.

Bana, " şubeye gideceksin" dediler. Tamam gitmesine gideyim de, 10 gündür para çekemiyorum, üstüne hafta sonu girdi. Ben beş parasız ne yapacağım haftasonu diye soruyorum; müşteri temsilcisi (bana babasının parasını veriyor ya) alaylı bir şekilde "yapacak bir şey yok" diyor. Soruyorum, kim haklı?

Etiketler :

ATM Kart Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar Engin Ç.
  10 Temmuz
  23:09

  tek kelimeyle vasat bu kelime bile az gelir elimiz kolumuz bağlı mecbur Vakıfbank müşteriliğimiz devam edecek bundan sonrada bunlarda bunu bildiği için önemsemez zaten biz gibileri artık kendim şubeye gidip hallettim sorunumu şubenin vurdumduymazlığı yüzünden hafta sonu be parasız kalmışım bunuda öğrendim başka bir şubeden tabi onların umurundamı

 • 06 Temmuz
  14:31

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr