VakıfBank Asistans Hizmetlerinin Bahaneleri.

Göksan A. |

2 senedir VakıfBank Platinum müşterisiyim. Bugün evimdeki elektrik arızası için Asistans hizmetlerine ulaştım. Elektrik teminatının VakıfBank sitesinde 'Konutunuzun dahili elektrik tesisatında meydana gelen bir sorun durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir elektrikçi sizin onayınız ile gönderilir. Acil elektrik servisi işçilik ve malzeme masrafları olay başına 100 TL sınırına kadar yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. ' şeklinde yazmasına rağmen bu teminatın sadece su altındaki elektrik tesisatı için (ne demekse artık) geçerli olduğu belirtilip talebim ücretli karşılanmak istendi. Ben maddenin her şeyi kapsadığını ve ücretsiz hizmet verilmesi gerektiğini belirttikçe, ücretli hizmet verilmek istendi. En kısa sürede belirtilen maddeye istinaden evimdeki elektrik sorununun ücretsiz çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksan A.
  15 Eylül
  14:37

  Vakifbank hala inceliyor bitiremedi inceleye inceleye. Hizmet vermemek için ne bahane uydurabiliriz acaba diye.

 • 09 Eylül
  13:40

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr