Vakıfbank Akıl Dışı Uygulamaları!

Mahmut K. |

Bir kamu kurumunda çalışmaktayım ve maaşımı uzun süredir Vakıfbank'tan almaktayım, Vakıfbank kredi kartını kullanmaktayım. 2.12.2015 tarihinde limit artırım talebinde bulundum. "kredi kartınıza ait limit artırım talebiniz için 212******* no.lu faksa gelir belgenizi imzalı ve kaşeli göndermenizi rica ederiz" şeklinde bir SMS gönderdiler. Maaşımı zaten bankanızdan aldığım için her ay hesabıma ne kadar para yatırıldığı kayıtlarınızda mevcut. Bunun üstüne bir de "imzalı kaşeli" gelir belgesi istemek de neyin nesi. Çalıştığımız kurum bu hantal bankayla anlaşma yapmasa kapısının önünden dahi geçmeyeceğim ilkel bir bankadır Vakıfbank. Sonunda Vakıfbank kredi kartını bırakacağım böyle giderse.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  17:41

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr

 • Mahmut K.
  03 Aralık
  17:33

  Müşteri No..: 007281944224
  Vakıfbankın çözümünü bekliyorum.

 • 03 Aralık
  16:30

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz.
  VakıfBank