31 Ekim 2016

VakıfBank Adaletsiz Kampanya!

4 Ekim tarihinde telefonuma mesajla, 31 Kasım'a kadar 7997 TL harcama yaparak 100 TL Worldpuan kazanacağım bildirildi. Aynı tarihlerde ofis arkadaşıma da 2733 TL harcama yaparak 79 TL Worldpuan kazanacağı mesajı geldi. Durumu müşteri temsilcisine ileterek, ben de 2733 TL harcama yapıp, 79 TL kazanmak istediğimi söyledim ancak yardımcı olamayacaklarını, az harcama yapan müşterileri kazanmak için bu şekilde kampanyalar olduğunu söyledi. Daha çok harcama yaparak, daha iyi bir müşteri olup karşılığında daha avantajsız kampanyalarla karşılaşmak gerçekten insanın moralini bozuyor.

Burak 329 Okunma

Cevaplar

  • Burak03 Kasım 2016

    Tarafıma yapılan bilgilendirme şu şekildedir: Sayın burak k., aktivasyon kampanyaları müşteri bazlı olarak yapılmaktadır. Wordpuan kampanyaları hakkında www.vakifkart.com.tr adresinden detaylı bilgi alarak kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bu şikayetin sebebi saten kampanyanın adaletsizliği idi. Buraya çözecekmiş gibi yorum yapıp, dönüşü mail olarak iletiyorlar ve sorunun çözülmüş olduğu algısı üretilmeye çalışıyor sanırım ama sorun olduğu gibi duruyor. Buraya da bu sorunu çözmeyiz, sebebi de şu şu, biz bu kampanyayı böyle devam ettireceğiz diyemiyorlar.

  • VakıfBank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön