Vakıfbank 92 TL İşlem Ücreti Kesti!

Türkan Ç. |

Aktif olarak kullanmadığım hesap kartımdan öğrenci olduğum halde tek seferde 92 TL işlem ücreti adı altında para kesilmiştir. Hesabımı aktif olarak kullanmadığım gibi öğrenci olduğumu belirttiğim halde 'bunu yapmak zorundayız' gibi cevaplar almış bulunmaktayım. Otomatik ödeme talimatı verirsem kesilmeyeceği de ayrıca tarafıma bildirilmiştir. El insaf diyorum! Öğrenciyim ve ailemle yaşıyorum, hangi faturam için otomatik ödeme talimatı vermem gerekir? Madem kesiyorsunuz tek seferde 92 TL kesmek hangi vicdana sığar? Öğrenciyim, ayrıca çalışıyorum ve kazandığım paranın yarısına da banka kondu. Gerekli şikayetlerde bulunacağım!

Etiketler :

İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Türkan Ç.
  14 Aralık
  12:01

  Sorun Çözelim'e de bildirdim meramımı. Aynı cevap geldi. Ama ben bankanın yaptığı bu haksızlıkla ilgilenmeye devam edeceğim. Bütün platformlarda da bunu dile getireceğim. Keza Vakıfbank dışında böyle müşteri etiğine uymayan bir uygulamayı hiçbir banka yapmıyor. İşin diğer vahim tarafı da böyle bir ücretin kesileceğine dair daha önce bilgilendirilmemiş olmam. Bunun için bilgilendirilmem gerekmiyor mu? Biz de ona göre kullanırız hesabı!

 • 14 Aralık
  11:47

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr