Yılmaz T. Teşekkür Mesajı

Tarafıma dönüş yapılmıştır.

Vakıfbank 75 TL' lik Makbuz Ücreti Talebi!

Yılmaz T. |

Vakıfbank Balıkesir Şubesinden 2009 yılında kullanmış tüketici kredisi ile ilgi olarak tarafımdan alınan kredi masrafı ile ilgili Çeşitli mahkemeler ve Yargıtay kararıyla “Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.

Bunun için şubeye dosya masrafı ve yapılandırma makbuz dekontlarını almak üzere gittiğinde her bir dekontu almak için 75 TL'lik bir ücret yatırmam gerektiği tarafıma söylendi. Konut kredisinin geri ödemesi olan 60 ay boyunca tek taksiti dahi kaçırmayan benim gibi sadık müşterilere yapılan bu tutuma inanamıyorum. Dekontun hiç bir ücret talep edilmeden mail adresime gönderilmesini
talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz T.
  05 Şubat
  12:15

  Tarafıma dönüş yapılmıştır.

 • Yılmaz T.
  04 Şubat
  11:54

  Hala tarafıma ulaşmadılar.

 • 30 Ocak
  16:25

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr