Vakıfbank 67 TL Kredi Kart Aidatı!

Esin G. |

Ağustos ayı ekstrem, de yıllık kart aidat ücreti 67 TL olarak geçmiş. Neden kart aidatı alınıyor, hani kalkmıştı uygulama? Lütfen alınmasın yeterince faiz alınıyor ve ödeme zorluğu yaşıyoruz, kullanmadan da olmuyor malum ülkemizin durumu.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin G.
  29 Ağustos
  12:38

  Şikayetimin yayınlanmasından sonra banka kredi kartımı iptal etti, teşekkür ederim iyi ki varsınız:)

 • Esin G.
  15 Eylül
  20:11

  Sorunu çözmemek için nasılda insanları zora koşuyor bankalar?

 • Esin G.
  15 Eylül
  20:09

  Vakıfbank dan gelen yanıt...
  Sayın esin gezicioğlu özgür,
  bankamıza ulaşan kart aidatı iade talebiniz değerlendirilmiştir. Kredi kartı yıllık kart aidatı, ülkemizdeki mevcut yasal düzenlemeler ve sözleşmeler çerçevesinde yürütülmekte olup Bankamızın müşterilerine sunduğu hizmetlere yönelik asıl ve ek kartlardan alınmaktadır. Yıllık kart aidatına ilişkin bilgilendirmeler kredi kartı sözleşmesinde, kredi kartı hesap ekstresinde ve www.vakifkart.com.trde yapılmaktadır.

  Bankamız, kart aidatı ödemek istemeyen müşterilerimizin kullanımına yönelik Tercih Kart ürününü sunmaktadır. Tercih Kart, kart ücreti olmayan bir kredi kartıdır. Tercih Kart talebiniz için tercih yazıp t.c. Kimlik numaranızla ber

 • 14 Eylül
  10:24

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr