Vakıfbank 5 Yıldır Ödemediğim Aidatı Şimdi İstiyor.

Serdar E. |

5 yıldır kullanmakta olduğum ve daha önce hiç yıllık ücret ödemediğim kredi kartımdan bu yıl 64 tl yıllık ücret kesildi. Vakıfbank telefon bankacılığıyla aradığımda tüketici hakem heyetine başvurmam gerektiğini söylediler. Nasıl olur da senelerce ödemediğim kart ücretini bu yıl isterler?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar E.
  01 Ağustos
  15:55

  0850 222 0724 çağrı merkezini aradım ancak yıllık kart ücreti iade talebim reddedildiği için tüketici mahkemesine başvurmam gerektiği söylendi. yine hiç bir şekilde çözüm bulmadılar tek çare kartımı iptal edip tüketici mahkemesine başvurmak. Vakıfbank'ın yaptığı bu uygulama diğer hiçbi bankada yok benim farklı farklı üç bankadan daha kredi kartım var ama hiç bir şekilde yıllık kart ücreti kesilmedi.

 • 01 Ağustos
  13:42

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr